Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová Paka – Nová Ves 0:1 (0:0)

23. 3. 2018

  Zatím marně vyhlížíme jarní počasí, které by rozmrazilo a vysušilo „zelený koberec“ na našem hřišti. Proto jsme před jarní sezónou dojednali přípravný zápas na umělce v Nové Pace proti místnímu týmu. Bohužel nám onemocněli dva borci hrající na důležitých postech – střed zálohy (Marek) a opora naší defenzívy Jára.

  První půle byla z naší strany dost chaotická, domácí k nám rychle přistupovali, my jsme si nedokázali od protihráčů odskočit a lépe se nabídnout o přihrávku. Ty proto přicházely většinou do souboje, takže to bylo spíš o bojovnosti, než o fotbalovosti. Snad to bylo tím, že jsme hráli letos poprvé na větší ploše, někteří hráči dokonce poprvé na celé hřiště (ale například Martin dost dobře yes), ostatní kromě Filipa max. počtvrté. Dozadu jsme si to celkem pohlídali, směrem dopředu se hru snažil rozhýbat Matěj, ale jinak se nám moc nedařilo…

  Druhá půle ale byla (přesto, že na některých hráčích byla znát únava z dopoledního školního turnaje) a poznání lepší. Přeci jen se nám podařilo občas dobře zakombinovat a předvést pár pěkných akcí. Čtvrt hodiny před koncem jsme se po zaváhání domácí obrany dostali do vedení, když odražený míč vrátil před branku Mika a Filip uklidil míč za tyč. Ale i na druhé straně se hráči Nové Paky dokázali dostat před Štěpu, ten musel několikrát zasahovat, těsnou výhru se nám ale podařilo udržet.

  Jsem rádi, že jsme měli příležitost si v Pace na umělce zahrát, přes všechny naše nedostatky ve hře to byla dobrá příprava do jarních bojů. Snad se počasí do začátku jarní části umoudří a terény nám dovolí ještě nějakou přípravu sehrát.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62289
Měsíc: 488
Den: 28